Woody 90900 Drevené kocky vo vedierku 60 ks

• kvalita je OK, kocky sedia
    • nic

OK

• , zakúpené v Feedo.sk

jednoduché, farebné, drevené :) štandardné kocky, kupovala som lebo v detstve sme aj my také mali

Určenie
pre dievčatá a chlapcov
Vek od
2 rokov
Počet dielov
60 ks

Kocky vo vedierku od značky Woody sú skvelým darčekom pre vaše malé architektov.

Jedná sa o veselú drevenú stavebnicu s 60 farebnými kockami v praktickom balení, ktoré slúžia nielen na uskladnenie kociek, ale aj k ich roztriedenie.

Deti sa pomocou tejto stavebnice učí tvary a farby, rozvíja jemnú motoriku a kreativitu.

Výrobok je nositeľom značky"Bezpečné hračky" , čo znamená, že má kvalitné spracovanie a je bezpečný.

Parametre:

• Veľkosť kocky: 2,5 cm
  • Rozmery balenia: 17 & nbsp;

20 cm

Vek: 2 +

1zákazník odporúča produkt

• malej sa páčia...
    • malé kocky, a nepáči sa mi, že je tam strašne veľa valcov, kvádrov a kociek a ostatné tvary 2-3ks

škoda no, predstavovala som si ich inak

• kvalita je OK, kocky sedia
    • nic